רחוב מוהליבר שמואל 19, פתח תקווה

Angryballoons1@Gmail.Com

הזמינו אירוע בלתי-נשכח!
072-3971860

סידורי בלונים לברית

מעטים האירועים שגורמים להתרגשות גדולה כמו ברית מילה, בין אם זו ברית של בן בכור או ברית של בנים אשר נולדו אחריו. זוגות רבים אשר עורכים ברית מילה מוכנים להשקיע בכך לא מעט כסף וזמן, אף על פי שמדובר באירוע שנערך ימים ספורים אחרי הלידה.

חלק מהמשפחות בוחרות לערוך את האירוע באולם או גן אירועים, אך גם זוגות שבוחרים לערוך את האירוע בביתם, הרי שמדובר בהשקעה לא קטנה, מבחינת משאבים כספיים וזמן. חלק בלתי נפרד מארגון האירוע הוא העיצוב של המקום בו נערך. לשם כך נהוג להשתמש לא פעם בבלונים לברית.

עיצוב אירוע לברית הוא שונה מעיצוב אירוע של חתונה, יום הולדת או כל אירוע חגיגי אחר. ראשית, כי המאפיינים של האירוע הם שונים, מעצם העובדה שזה אירוע שמחה להורים אך הוא מייצג את העולל שזה עתה נולד, שנית, להבדיל מחתונה או יום הולדת, מדובר באירוע שיש צורך לארגן אותו כמה שיותר, לא מדובר באירוע שיש חודשים או שבועות לארגן אותו, אלא מדובר באירוע שתוך ימים ספורים יש צורך לארגן. בלונים לברית זו אופציה מהירה ונוחה לרכישה ועיצוב.

לפני שנסביר כיצד ניתן לקנות בלונים לברית בצורה נכונה וכיצד משתמשים בהם לצורך עיצוב המקום, חשוב להדגיש נקודה אחת, רצוי מאוד להקדיש זמן לאופן בו הבלונים יוצבו במקום, אם אין לכם זמן לשם כך, רצוי שגורם אשר מכיר אתכם ואת יכולים לסמוך על הטעם שלו, יעשה זאת בשבילכם. אפשרות נוספת היא שהאחראים על המקום ידאגו לכך, על פי ההנחיות שלכם.

סידורי בלונים לברית

כיצד מייצרים בצורה נכונה סידורי בלונים לברית ואיך משתמשים לעיצוב המקום

הדבר הראשון שצריך להתייחס אליו כשקונים בלונים לברית, זה שטח המקום. זה המדד הראשון לפיו אנחנו נחליט כמה בלונים עלינו לקנות ובאיזה גודל. מן הסתם, באולם או בגן אירועים, יהיה לנו שטח גדול יותר להכיל ובו נוכל לתלות בלונים מסוגים שונים. עלינו גם לבדוק היכן אנחנו יכולים לתלות אותם, ובאיזו צורה.

הדבר השני שאנחנו צריכים להתייחס אליו זה הצבע. בלונים אמורים להיות בצבעים בהירים, חגיגיים. יש זוגות שהולכים על פי הקונספט הידוע, בלונים כחולים לבנים, בלונים ורודים לבנות. זה לא מחייב, אפשר לבחור בלונים ניטראליים לשני המינים.

הדבר השלישי שנתייחס אליו והוא גם מתייחס לעיצוב החלל באמצעות בלונים זה העיצוב שלהם. אנחנו יכולים למצוא בלונים רגילים, כמו שאנחנו מכירים מכל אירוע, אך אנחנו יכולים להשתמש באפשרות של עיצוב בלונים לברית, בלונים בצורות שונות או בלונים שקשורים בצורות ייחודיות ועוד. מדובר באלמנט מאוד נחמד שמוסיף הרבה לעיצוב החלל בו נערכת הברית.

נקודה אחרונה שצריך להתייחס אליה, היא היכולת לשלב את הבלונים עם אלמנטים נוספים של עיצוב. אם נדע לעשות את זה בצורה נכונה, הרי שהמקום יקבל חזות מיוחדת.

למאמר הבא: בלונים מעוצבים לבריתה

סידורי בלונים לברית

תפריט נגישות

להצעה שאסור לפספס

מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי: