רחוב מוהליבר שמואל 19, פתח תקווה

Angryballoons1@Gmail.Com

הזמינו אירוע בלתי-נשכח!
072-3971860

משלוחי בלונים

חנות בלונים זה הכל יושבת בפתח תקווה ועורכת משלוחים לכל אזור המרכז.

נשמח לעמוד לשירותכם ולאפיין אתכם עיצובי בלונים קסומים ומרגשים במיוחד.

צוות בלונים זה הכל

לאיזו עיר תרצו להזמין את המשלוח?

טעימה קטנה ממה שאנחנו יודעים לעשות

בלונים

אנחנו תמיד שמחים לשוחח ולייעץ

אם אתם מחפשים חברה איכותית שמבצעת משלוחי בלונים ליום הולדת או לכל הפתעה חגיגית שהיא אז אתם יכולים לחדול מהחיפושים ובגדול, בלונים זה הכול! נמצאים לשירותכם. אנחנו עושים משלוחים באזורים רבים לעיצובי וזרי בלונים ליום הולדת ולכל אירוע, משתדלים מאוד שכולם יהיו מרוצים. ללא כל ספק… שמשלוחי בלונים הינם מתנה מקורית ונהדרת, ואין מי שלא ישמח לקבלם במשלוח מיוחד לביתו או למקום עבודתו. בלונים הם תמיד צבעוניים, יפים ומרשימים.

משלוחי בלונים יכולים לרגש את גם את המבוגרים לפחות כמו שהם מרגשים את הילדים.

בלונים זה הכול מתמחים בכל סוגי קישוטי הבלונים. כאשר מסתיימות להן המילים, הבלונים היפים והצבעוניים מדברים בעד עצמם ואומרים את כל מה שרציתם לאחל ושכחתם להגיד. אם תתנו במתנה בלונים, תחסכו מעצמכם את הצורך מלהכביר במילים.

עם תצרפו למתנה שאתם מתכננים להעניק למישהו בלונים, מדובר כאן על שדרוג מתבקש שיכפיל את השמחה של מקבל המתנה. התמורה היא ענקית – העלות היא לא גבוהה. בלונים הולכים טוב עם שוקולדים ו/או פרחים. מדובר בסוג  מתנות שבהן בפשוט אי אפשר לטעות. בלונים תמיד מתקבלים בשמחה גם כאשר הם ניתנים כעניין שבשגרה.         

אין כמו לקבל משלוחי בלונים מעוצבים צבעוניים ונהדרים כמתנת יום הולדת, כאלו שמתאהבים בהם מהרגע הראשון שרואים אותם. אנחנו בבלונים זה הכול משקיעים את מרב ומיטב המאמצים כדי שכל הלקוחות שלנו יהיו מרוצים .

אז למי שלא ידע, אנחנו לא רק מומחים בתחום הבלונים, יש לנו שירות של משלוחי בלונים ליום הולדת ולכל אירוע.

מגוון רחב של צורות וצבעים, לבלונים זה הכול יש את כל הסוגים. בין אם מדובר במשלוחי בלונים חגיגיים לכבוד יום ההולדת, מתנה שאתם רוצים לצרף אליה בלונים עבור יולדת טרייה או סידורי בלונים לאירועים משמחים אחרים, בלונים זה הכול מספקים משלוחי בלונים לכל חלקי הארץ ומחויבים תמיד ליחס אדיב, חם ומקצועי.

משלוחי בלונים מעוצבים זה לפעמים כל מה שצריך כדי לשמח מישהו שכל כך אוהבים.

משלוחי בלונים מעוצבים בקפידה רבה, והתוצאה היא תמיד צבעונית ומרהיבה. בין שמדובר במשלוח זר בלונים או סטנד, את העיצובים השונים מתאימים לצורכי הלקוח, לפי התקציב, סגנון עיצוב האירוע או כל פרט אישי אחר. אז בין אם יש לכם אחיין שעולה לכיתה א', נכדה שמתגייסת או אשתו של הבן אהוב שלך בדיוק ילדה לך נכדה ואת רוצה להכין לה הפתעה. המקצוענים של בלונים זה הכול ישמחו לסייע לכם בנושא.

בלונים זה הכל – עושה משלוחים לאהובים שלכם משלוחי בלונים מיוחדים, סידורי בלונים, פרחים מבלונים, דמויות מבלונים, ספרות מבלונים ועוד… שלחו בלונים לאהוביכם ושמחו את יומו, נשמח לעמוד לשרותיכם!

תפריט נגישות

להצעה שאסור לפספס

מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי: