רחוב מוהליבר שמואל 19, פתח תקווה

Angryballoons1@Gmail.Com

הזמינו אירוע בלתי-נשכח!
072-3971860

חזרה לשגרה מוצלחת ושקטה לעם ישראל, ממשפחת בלונים זה הכל

עקרונות להזמנת בלונים מעוצבים לבריתה

מאז שנות התשעים בערך, יותר ויותר הורים מחליטים לערוך בריתה כשנולדת להם ילדה, בין אם היא בכורה או לא. אירוע זה, כפי שניתן להבין, הוא מקביל לאירוע הברית אשר נחגג במקרה של בנים, ומעבר לזה שאכן הולדת בת היא תמיד סיבה למסיבה, הרי שהרעיון שעומד מאחורי בריתה הוא, שאם חוגגים הולדת בן ברוב פאר והדר, אין שום סיבה שלא נחגוג בצורה כזו גם הולדת בת.

ההבדל בין חגיגות ברית לחגיגות בריתה הוא, שאירועי ברית נערכים שבוע ימים לאחר הלידה, ולכן לא פעם מדובר על אירוע צנוע שנערך בבית הזוג עם המשפחה המצומצמת. לעומת זאת, כשמדובר על אירוע בריתה, אז ניתן להשקיע קצת יותר זמן לארגון ועיצוב האירוע באופן טבעי, מאחר ולא חייבים לערוך את האירוע שבוע לאחר הלידה.

לכן גם אירועי בריתה הם הרבה פעמים, מאורגנים בצורה שונה והמקום מעוצב אחרת. במסגרת בריתה עושים שימוש בלא מעט אמצעי קישוט, ביניהם אפשר למצוא גם בלונים.

השימוש בבלונים לבריתה מתחלק בצורות שונות, ניתן לעשות שימוש בבלונים לצורך עיצוב מרכז השולחן, ניתן לעשות שימוש בבלונים לצורך עיצוב הבמה בה עורכים טקס קטן ולא מחייב, ישנם הורים שמשלבים בלונים לבריתה לעיצוב המקום, בין אם זה לתלות בלונים על הקיר או במקומות אחרים, וכן אנחנו יכולים למצוא בלא מעט בריתות, גם שערי כניסה מעוצבים מבלונים.

בלונים לבריתה עקרונות

היכן ניתן לרכוש בלונים לבריתה וכיצד עושים את זה בצורה חכמה?

היום אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של מקומות אשר מציעים בלונים לבריתה. בזכות האינטרנט, אנחנו יכולים להגיע אל מקומות מוכרים יותר ומוכרים פחות, אשר מציעים בלונים רגילים ומעוצבים לצורך שימוש בבריתה (וכן באירועים אחרים). בלונים אלה מגיעים בצבעים ובגדלים שונים, במקרים רבים אפשר למצוא גם אביזרים לניפוח הבלונים, תלייה וקשירה שלהם. מדובר על מקומות כמו חנויות מתנות, חנויות שמוכרות אביזרים לאירועים, וכן חנויות צעצועים גדולות שמוכרות גם בלונים.

כשאנחנו מחליטים לרכוש בלונים לבריתה, רצוי מאוד לעשות רכישה כוללת במקום אחד, כך אנחנו יכולים להוזיל עלויות וכן אנחנו חוסכים לעצמנו זמן יקר. במקום ללכת ממקום למקום, אנחנו מבצעים את כל הרכישה במקום אחד.

אם אנחנו בוחרים לערוך את הרכישה במקום שמתמחה בשיווק מוצרים לאירועים, הרי שצוות המקום ידאג להביא את הבלונים אלינו, מנופחים ובמקרים רבים גם מעוצבים.

חשוב לציין, כשאנחנו מחליטים לרכוש בלונים לבריתה, אנחנו לא צריכים להתחייב על צבע מסוים ולא על צורה מסוימת. הרבה פעמים אנשים בוחרים להשתמש באירוע כזה בבלונים בצבע ורוד, אדום וצבעים אחרים שמוגדרים כ"צבעים נשיים", הצורות אף הן ידועות, לב שפתיים וכדומה. אך גם במקרה הזה אנחנו לא חייבים להחליט על סימן או צורה, אלא אנחנו יכולים לבחור דברים שנדמה לנו שהם מתאימים לאופי שאנחנו רוצים להעניק לאירוע.

בלונים לבריתה עקרונות

תפריט נגישות

להצעה שאסור לפספס

מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי: