רחוב מוהליבר שמואל 19, פתח תקווה

Angryballoons1@Gmail.Com

הזמינו אירוע בלתי-נשכח!
072-3971860

אותיות בלון: ספרות ואותיות מבלונים

בלונים זה הכל, אלופים בהכנת אותיות מבלונים.

הפתיעו את האנשים האהובים עליכם מכול, עם ספרות ואותיות מבלונים במגוון דרכים נפלאות ומרגשות. אפשר ליצור את האותיות עם בלונים שעוצבו במיוחד בצורת האות, או לחילופין ליצור את האות דרך עיצובים מתוחכמים ומקוריים.

מרגישים שאינכם בטוחים מה הדרך הנכונה לקשט את המאורע עם אותיות מבלונים? בבלונים זה הכל נשמח להזמינכם להסתכל בקטלוג המוצרים הממוספר שלפניכם. פגשתם בעיצוב שמצא חן בעיניכם? הרימו אלינו צלצול או הגיעו אל החנות ונכין לכם בדיוק את העיצוב הרצוי.

אינכם יודעים מה עיצוב האותיות שאתם רוצים להשיג מהבלונים? יחד נמצא את העיצוב שיענה בדיוק על מה שדמיינתם.

בלונים

אנחנו תמיד שמחים לשוחח ולייעץ

ואפשר גם להפוך את הבלונים לאותיות!

לא אחת לקוחותינו שואלים אותנו אם ניתן לערוך עיצובים מורכבים יותר ובהם הבלונים מרכיבים אט אט כל אחת מן האותיות.

עיצובים שכאלו נהוגים למשל בקיר בלונים ססגוני ומרשים, באולמות אירועים, למיתוג בית העסק, להצעות נישואין ולמגוון אירועים שבהם אנו רוצים לתת 'מעט' מעבר לרגיל.

אנו בבלונים זה הכל יודעים להסתכל על כל בלון כחומר ביד היוצר. באפשרותנו להציע לכם מגוון עשיר ורחב של עיצובי בלונים מאותיות, וכן אותיות בלון המבוססות על מספר רב של בלונים עבור כל אות ואות.

עיצוב בלונים בהתאמה אישית

כל עיצובי הבלונים שאנו עורכים בחנותנו, נערכים בהתאמה אישית מלאה לכל לקוח ולקוחה.

יצוין כי יש לנו מספר עצום ורב של עיצובים אותם תוכלו לבחור מתוך הגלריות, אך לצד זאת אנו יודעים לאפיין יחד עם לקוחותינו את העיצובים שיעלו חיוך רחב מאוזן לאוזן.

בלונים זה הכל היא חנות שנוסדה על-ידי זוג אמני בלונים. אנו מאמינים באמת ובתמים, כי האהבה הגדולה שלנו לתחום, ניכרת בכל עיצוב ועיצוב שבאתר.

תפריט נגישות

להצעה שאסור לפספס

מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי: