רחוב מוהליבר שמואל 19, פתח תקווה

Angryballoons1@Gmail.Com

הזמינו אירוע בלתי-נשכח!
072-3971860

חזרה לשגרה מוצלחת ושקטה לעם ישראל, ממשפחת בלונים זה הכל

בלונים מעוצבים

אם היה נדמה לנו שבמהלך הזמן, אנחנו נראה פחות ופחות אנשים משתמשים בבלונים לצורך עיצוב אירועים, שכן יש אמצעים הרבה יותר מתקדמים מהם, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא דווקא לא מעט אירועים בהם נהוג להשתמש בבלונים לצורך עיצוב המקום ויתרה מזו, גם לצורך צרכים אחרים, פחות ויזואליים ויותר שימושיים.

הרעיון של עיצוב בלונים הפך להיות פופולארי כבר לפני עשרות שנים, ההבדל הוא שכיום אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר אנשים שמתעסקים בתחום באופן מקצועי ואנחנו יכולים למצוא שימוש בסוגים חדשים וייחודים של בלונים. כמו כן, המקומות בהם אנחנו ניפגש עם בלונים מעוצבים, הם אחרים ממה שהיינו רגילים בעבר. לא רק מקומות לאירועים אלא לפעמים אנחנו נמצא אותם במקומות כלליים, החל מבתי עסק שמבקשים קישוטי בלונים ואפילו אנשי מקצוע שמשתמשים בבלונים מעוצבים, בין אם זה כחלק מהתפקיד שלהם (למשל ליצנים) ובין אם זה לצרכי מכירות.

למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו מדברים על בלונים מעוצבים?

בלונים מעוצבים מתחלקים לשניים. יש עיצוב שמיועד למקומות ולאירועים. אנחנו יכולים לראות את זה בשמחות, אירועי מכירות, אירועים פוליטיים, הופעות, כשאנחנו מחפשים מתנות ועוד. כאן הכוונה לבלונים אשר נתלים בצורות שונות ובשלל עיצובים על הקירות, תקרה ובמקומות נוספים. אלה יכולים להיות בלונים שתלויים בשורה ישרה, בצורה עגולה וכן ניתן להרכיב בעזרת הבלונים אשר תלויים על הקיר, גם צורות או כיתובים שונים.

סוג אחד של בלונים מעוצבים, הוא גם הסוג שאהוב מאוד על ילדים ומבוגרים כאחד, אלה בלונים בצורות. אנחנו יכולים למצוא כאן בלונים בצורה של כלבים, לבבות ועוד שורה של צורות. יש גם סוגים נוספים כמו בלונים מתפוצצים לאירועים. הקונספט הוא מאוד פשוט, לוקחים בלונים שניתן לשחק איתו, ניתן לעצב אותו, וכך אפשר לעבוד איתו בשלל צורות. בעזרת קשירות מיוחדות יוצרים ממנו צורה.

בדרך כלל נהוג להשתמש באופציה זו של בלונים, הן באירועים לצורך קישוט אך גם לצורך הפעלות מסוימות, בעיקר עם ילדים קטנים. במקרים מסוימים, ניתן גם להזמין סדנאות מיוחדות לעיצוב בלונים בצורות, כך שאם רוצים להפעיל את הילדים, זו ללא ספק הדרך הטובה ביותר.

מדוע בכלל נשתמש בבלונים מעוצבים

שאלה חשובה היא, למה להשתמש בבלונים מעוצבים, למה שלא נתלה אותן בצורה רגילה? ההסבר לכך הוא מאוד פשוט, בלונים מעוצבים בכל מקום בו משתמשים באפשרות זו, יכול להוסיף חיים לאתר בו תולים אותם, זה מוסיף עניין, ועוד רובד של עיצוב למקום.

נכון שניתן להשתמש בלא מעט אלמנטים ואמצעים לעיצוב המקום, לא חייבים להשתמש רק בבלונים אך בהחלט אפשר להשתמש בהם בצורה מיוחדת ומרשימה, בשביל להוסיף גוון נוסף של עיצוב. מה עוד, שלהבדיל מאמצעים אחרים, כאן מדובר על אמצעי זול ופשוט, הוא לא דורש הרבה משאבים, רק יצירתיות וזמן, את כל השאר הבלונים יעשו בשבילנו בדרך בה נעצב ונשתמש בהם.

בלונים מעוצבים

תפריט נגישות

להצעה שאסור לפספס

מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי: