רחוב מוהליבר שמואל 19, פתח תקווה

Angryballoons1@Gmail.Com

הזמינו אירוע בלתי-נשכח!
072-3971860

עיצוב בלונים לאירועים

כמעט לכל אירוע אליו אנחנו הולכים, בין אם זה יום הולדת של ילד בגן, יום הולדת של ילד בבית ספר, נער או איש מבוגר, בוודאי באירועים משמעותיים אחרים כמו חתונות, בריתות ועוד, אנחנו נמצא שורה של בלונים מעוצבים אשר מקשטים את המקום. הם יהיו חלק מהתפאורה של המקום, חלק מעיצוב השולחנות ובכלל נמצא אותם תמיד ברקע.

בלונים לאירועים הם דבר מיוחד, מאחר והם מגיעים בצבעים ובגדלים שונים ולהבדיל מאמצעים אחרים, הם יכולים להתאים לכל אירוע. בוודאי היום, כשניתן למצוא עיצוב בלונים לאירועים עם הדפסות שונות על גבי הבלון, טקסטים, סמלים ועוד, וכן בזכות העובדה שניתן למצוא בלונים מעוצבים בצבעים ובגדלים שונים.

הורים רבים אוהבים לקנות בלונים לאירועים, במקרה שהם מארגנים יום הולדת או כל אירוע אחר לילדים שלהם, מאחר והם יודעים שהם לא צריכים לדאוג לשאלה מה לעשות עם הבלונים בסוף האירוע, שכן הילדים יכולים לקחת אותם איתם.

לפני שניכנס לעובי הקורה, כיצד בוחרים בלונים לאירועים נזכיר רק שבשביל שהבלונים יהוו חלק מהעיצוב במקום, הרי שצריך שיהיה גורם מסוים שינפח אותם (עצמאית או דרך משאבה) וכן הם צריכים להיות ממוקמים במקום אידיאלי, בשביל שיהיה ניתן ליהנות מהמראה שלהם ומהמיקום שלהם. אחרת הם יהיו כמין קישוט חסר עניין במקום.

כיצד בוחרים עיצוב בלונים לאירועים

הכלל הראשון הוא לבחור בלונים שמתאימים לאופי האירוע. אם אנחנו למשל עורכים אירוע מכירות, אז אנחנו יכולים להשתמש באפשרות של הדפסה על בלונים לצורך קישוט המקום. מצד אחד זה גם משרת את העיצוב של המקום ומצד שני, יש בכך גם אלמנט של פרסום ושיווק.

לכן, כשאנחנו רוכשים בלונים עבור אירוע של ילדים, אז מן הסתם הבלונים צריכים להיות מותאמים לסוג האירוע ולגיל של הילדים. זה לא יהיה נכון אם נשתמש בבלונים עם טקסטים שלקוחים מעולם המכירות, וכן זה גם לא יהיה נכון אם נשתמש בבלונים שמתאימים לאירועים של ילדים בכיתה א', אם מדובר באירוע של ילדים בתיכון.

הכלל השני הוא הכמות והצבע. אנחנו צריכים לבחור כמות בלונים לאירועים על פי גודל השטח בו אנחנו מתכוונים לערוך את האירוע. כאן אנחנו צריכים לקחת בחשבון את האפשרות, שיש מצב שלא נוכל ולא נצטרך להשתמש בכל הבלונים, ובחלל בו נרצה לתלות אותם, יהיו גם דברים נוספים. לכן הכמות תלויה לא מעט, בשטח שעומד לרשותנו ובאופן בו אנחנו רוצים לחלק אותו, בין אזורים שונים, אמצעי קישוט שונים ועוד.

הכלל האחרון הוא, מוטב להשתמש בבלונים מעוצבים ולא רק בלונים רגילים. הם אולי יותר יקרים, אך זה מוסיף לא מעט לעיצוב המקום כולו. אפשר להשתמש בבלונים שמעוצבים בצורות של חפצים, כלים, עיצוב בלונים לאירועים על פי הדמיון ועוד. כל מה שנבחר, חייב להיות תואם לאירוע וכמובן מובן לקהל האורחים שלנו.

המאמר הבא: בלונים לחתונות

עיצוב בלונים לאירועים

תפריט נגישות

להצעה שאסור לפספס

מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי: